Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів’янка третій місяць живе в супермаркеті та миється у вбиральні

Претензій до неї персонал ТРЦ не має, але за дівчину всерйоз непокояться не лише рідні.

Третій місяць 30-річна жителька Львова Оксана Вороняк живе в торговому центрі – вдень відпочиває та розважається, а після закриття ночує в місці для куріння. За всі куплені речі жінка розплачується самостійно, тож вигнати її не мають права, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У кожного своє бачення стилю життя", - пояснює вона та радить усім, хто за неї непокоїться, вживати заспокійливі препарати. Працівники супермаркету кажуть, що Оксана зазвичай є першим відвідувачем, миється у вбиральні, а одного разу її навіть виганяли, бо вона мила голову. "Дівчинка доглянута, з собою мала сушку, шоб голову посушити", - визнає працівник торгового центру Ірина Касьянчук. Оксана не лише ходить по магазинах, а й відвідує салони краси – днями робила манікюр і заплатила за нього близько півтисячі гривень.

ВідеоМиється у вбиральні і робить манікюр: екс-держслужбовець три місяці живе у львівському ТРЦ

Про джерело своїх доходів Оксана не розповідає. Продавці припускають, що їй допомагає її мама. Мешканка ТРЦ стала відомою не тільки серед персоналу, а й серед відвідувачів. Її називають "нашею красунею", а дехто навіть намагався познайомитися і зустрічатися, але спроби були марними. Оксані вже пропонували роботи в супермаркеті, але вона відмовилася, попри те, що сама безробітна – раніше вона була держслужбовцем, але її звільнили. Охорона до жінки претензій не має, однак усі навколо непокояться, бо Оксана ночує на вулиці, а там щоразу холодніша погода. "Вона на цій лавочці зі своїми речами залишається на всю ніч, до ранку, до відкриття торгового центру", - констатує керівник охорони Степан Смарж.

Батьки намагалися забрати доньку додому, дійшло навіть до бійки – Оксана пручалася й утекла, а потім знов повернулася на звичне місце. На думку тата й мами, саме звільнення з роботи вплинуло на емоційний стан їхньої дитини. Однак силоміць Оксану вони вже не забиратимуть, бо вона доросла. Психологи ж припускають, що поведінка Оксани – це епатажний протест, та навіть порівнюють її з давньогрецьким Діогеном. "Привернути увагу до себе або життєвої ситуації, яка виявилася непереносимою, і людина не знайшла інших засобів подолання. Зробити виклик суспільним нормам. Завжди були такі люди – ми знаємо про Діогена, який шукав людину і жив в бочці", - нагадує Лариса Дідковська.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції