Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів’янка влаштувала красиву фотосесію безпородним собакам

Дівчина вчить гуманному ставленню до тварин та закликає допомагати знедоленим чотирилапим.

Львів'янка Марина Луцюк влаштувала фотосесію двом безпородним тваринам. Бродячі собаки стали моделями, щоби показати красу безпородних чотирилапих та нагадати людям про гуманність, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марина вирушає на прогулянку зі своїми собаками. Жуку вона підібрала ще у 2013-му. "В неї був власник, який її викинув на вулицю, коли їй було декілька місяців. Серед зими", - розповіла вона. Бубу дівчина забрала додому на рік пізніше – не змогла пройти повз поранену собаку, яка лежала на тротуарі: "Я так підходжу, дивлюся – в неї дуже глибока рана на спині". Бубу пролікувала та прилаштувала, з того часу гуляє з обома двічі на день.

Відео Жителька Львова влаштовує фотосесії, що рекламують безпритульних собак

Були безхатьки, стали моделі. Фотосесії двом безпородним псам улаштовує львів'янка Марина Луцюк. Жуку і Бубу вона вже півроку знімає на тлі львівської архітектури. Навіщо? Дивіться у сюжеті.

Жителька Львова влаштовує фотосесії, що рекламують безпритульних собак

Якось на лекції із зоопсихології Марина почула, що треба урізноманітнювати маршрут прогулянок. Саме під час пошуку нових місць, вона по-новому побачила красу Львова, а також вирішила фотографувати і місто, і своїх собак серед нього. "Для мене важлива якась така загальна фотогенічна картинка, тому я часто звертаю увагу на дверний проріз, можливо, ліпнина, можливо, якийсь портал красивий", - пояснює львів’янка.

Собаки чемно позують, бо знають – працюють за ласощі. Відволікають чотирилапих моделей хіба що коти. Фотографує Марина на звичайний телефон, а розміщує світлини у соцмережах. "Мені би, власне, хотілося показати, що ці собачки не менш красиві, не менш розумні, не менш виховані, ніж будь-яка інша породиста собака, і вони варті любові", - каже Марина Луцюк. А ще своїх собак львів’янка соціалізує – бере разом із собою у кафе. І таким чином вчить оточуючих гуманному ставленню до тварин. "Собака соціалізується, і люди можуть бачити, що це нормально, коли собака в закладі, вона нікому не заважає, сидить чемно", - пояснює власниця.

Фотосесії, що рекламують безпритульних чотирилапих, у Львові влаштували і раніше. Це були ветерани війни і дворові собаки, які фотографувалися на календар, спортсмени – після таких акцій значно більше безпритульних тварин вдавалося прилаштувати в родини. "Ми бачимо, як люди справді віддають перевагу не купити породисте щеня, а прийти взяти знедолену тварину", - каже керівник ЛКП "Лев" Оксана Кошак. Що робити із своєю фотоколекцією, Марина ще остаточно не вирішила, але каже, що з них точно вийде гарна колекція листівок.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції