Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів’янка впала в шахту ліфта, коли намагалася дістати телефон

Пригода завершилася для жінки госпіталізацією з важкими травмами.

У Львові молода жінка впала в ліфтову шахту. За попередньою інформацією, вона поверталася з гостей, коли підіймач застряг між четвертим і третім поверхами будинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка спробувала самотужки вибратись, але впала – витягали її з шахти рятувальники. Потерпіла зараз у реанімації в стані середньої тяжкості, в неї забиття груднини, перелом чотирьох ребер та ключиці.

Про те, що сталося, жінка говорити не хоче, а мешканці дому кажуть, що ліфт у них старий і часто виходить із ладу. Натомість у підприємстві, яке обслуговує цей підіймач, запевняють у його справності, хоч той уже вдвічі перевищив строк експлутації. Там наполягають, що жінка травмувалася з власної необережності. "Таке враження, що вона опустила телефон між порогом і ліфтовою кабіною. Я не знаю, яким макаром відкрили двері. Видно, за телефоном полізла, скоріше всього", - вважає головний інженер комунального підприємства "Львівсвітло" Валерій Кривий.

ВідеоУ Львові молода жінка впала у ліфтову шахту

За попередньою інформацією, вона саме поверталася з гостей, ліфт застряг між четвертим і третім поверхами. Жінка спробувала самотужки вибратися, але впала. Витягали її з шахти рятувальники. Потерпіла наразі у реанімації, у стані середньої важкості. У неї забій грудини, перелом чотирьох ребер та ключиці. 

У Львові молода жінка впала у ліфтову шахту

Залиште свій коментар

Вибір редакції