Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів "закрили" для артистів, які схвалюють агресію Росії

Міська влада заборонила не лише виступи артистів, а й будь-які розважальні заходи, під час яких можливе схвалення агресії Росії проти України

У Львові вирішили заборонити концерти українських та іноземних артистів, які лояльно ставляться до Росії. Відповідне рішення прийняли депутати Львівської міської ради, пише "Укрінформ".

Зокрема, зазначається, що на території Львова заборонено не лише концерти, а інші розважальні заходи, якщо артисти підтримують російську агресію в Україні та пропагують сепаратизм.

Постанова, яка забороняє проросійським артистам виступати у місті Лева називається: "Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні".

Текст постанови ще знаходиться на доопрацюванні у редакційної комісії.

Нагадаємо, популярний дует "Потап і Настя", який відмінив концерт у Луцьку через погрози безпеці глядачів, прокоментував ставлення до так званого "закону Кириленка" про квоти української музики у радіоефірі.

"Хочу роз'яснити цю ситуацію: "Потап і Настя" - за квотування українського радіоефіру. Головне, щоб воно було поетапним. Наприклад, можна почати з 20% квот. Є законопроект, які більш-менш симпатично виглядає, ніж той популістський закон, запропонований В'ячеславом Кириленком", - наголосив Потап на прес-конференцій.

Раніше, представники українського шоу-бізнесу: гурт Kozak System, ТЕЛЬНЮК: Сестри, "ВВ" та Антін Мухарський  заявили, що вважають необхідним заборонити присутність медіа-продукції із Росії в Україні. Діячі культури ініціювали збір підписів під відповідною петицією до президента, метою якої є запровадження ефірних санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції