Львівщина отримала 110 млн грн на комп’ютери для шкіл

Львівська область отримала рекордну суму від Кабміну на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення в 2011 році 110 млн грн із держбюджету на інформатизацію та комп'ютеризацію шкіл.

Таке рішення прийняли 28 лютого у відповідь на пропозицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Серед регіонів України лідером за кількістю отриманих навчальних комплексів у 2011 році стала Львівська область, на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів якої скеровано більше 7,7 млн. грн.

"Це дуже позитивна динаміка, адже порівняно з минулим роком фінансування цієї галузі збільшилося учетверо. А те, що Львівщині виділили справді рекордну суму, дозволить нам суттєво покращити комп'ютеризацію наших шкіл", - зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, 28 лютого на презентації проекту "Відкритий світ" керівник робочої групи при президенті України "Національні проекти" Владислав Каськів розповів, що Держава розраховує перевести усі навчальні матеріали для школярів у програму на базі 4G-мережі, і таким чином заощадити 400 млн грн на виданні підручників.

Він зазначив, що 1,5 - 2 млн школярів зможуть придбати нетбуки вартістю до 2 тис. грн за схемою безвідсоткового кредиту. А відмінники, за його словами, зможуть отримати нетбуки безкоштовно.

Читайте також:

Українських школярів змусять купувати нетбуки по 2000 грн

В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: