Львівщина зекономила 200 тисяч, щоб добудувати пам’ятник Бандері

На добудову пам'ятника Степану Бандері Львівська обласна рада знайшла ще 200 тис. грн. У будівництво монумента уже вкладено понад 5 мільйонів гривень.

На Львівщині на 200 тисяч гривень зменшені витрати на підвищення кваліфікації державних службовців. Відтак, депутати Львівської облради вирішили направити ці кошти на добудову пам'ятника Степанові Бандері у Львові.

Відповідне рішення прийняла Львівська обласна рада, затверджуючи основні показники бюджету області на 2011 рік.

Варто додати, що у проекті бюджету, який подала Львівська ОДА, на завершення будівництва пам'ятника Бандері у Львові не передбачалось грошей. Сам монумент Бандері у Львові будують з 2003 року, проте наразі невідомий термін завершення будівництва.

За попередньою неофіційною інформацією, у будівництво монумента уже вкладено понад 5 мільйонів гривень.

Як повідомлялост, депутати Львівської облради виділили 400 тис. грн на добудову пам'ятника Степану Бандері у Львові. Зокрема, 200 тис. грн виділяють за рахунок скорочення видатків на утримання апарату облради і 200 тис. грн - з управління комунальної власності облради.

Нагадаємо, раніше у Луцьку депутати відмовилися голосувати за виділення 400 тисяч гривень на спорудження пам'ятника головному гровіднику ОУН.

Читайте також:

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

Волинь відмовилася витрачати гроші на пам'ятник Бандері

Родичі Бандери перепоховають його в Україні без зайвого галасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: