Львівщині представили нового прокурора

Новим прокурором Львівської області став Анатолій Пришко, який з 25 липня 2006 року до січня 2008 року вже обіймав цю посаду.

У понеділок, 19 липня відбулося представлення прокурора Львівської області Анатолія Пришка. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Львівської області Оксана Петрів.

Представив нового прокурора Львівської області заступник Генпрокурора Євген Блажівський. На представленні також були присутні голова Львівської ОДА Василь Горбаль, перший заступник мера Львова Олег Синютка.

Під час представлення заступник Генпрокурора Блажівський вказав численні проблеми у Львівській області, на викорінення яких має бути спрямована робота прокурора області.

Нагадаємо, раніше Олексій Баганець подав рапорт про відставку з посади прокурора Львівської області.

Довідка: Анатолій Пришко з 25 липня 2006 року до січня 2008 року обіймав посаду прокурора Львівської області. Після цього він очолював прокуратуру Рівненської області.

Ще до першого призначення на Львівщину Пришко працював начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.

Читайте також:

Генпрокуратура звільнила прокурора Чернівецької області

Прокурор Львівської області пішов у відставку

Прокурор Харківської області подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: