Львівщина відзначилася

За цей рік правоохоронці Львівщини завершили розслідування та передали до суду 14 кримінальних справ щодо злочинних груп.

Члени ОЗГ (організованих злочинних груп) скоїли 260 злочинів, серед яких 216 злочинів кваліфікуються, як тяжкі та дуже тяжкі.

Про це повідомив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами апарату Львівської облдержадміністрації Анатолій Задерей. За його словами, матеріальні збитки за вказаними кримінальними справах становлять 3 млн. 220 тис. грн.

Як поінформував в.о. начальника УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області Іван Мисловський, лише за матеріалами управління по боротьбі з організованою злочинністю передано до суду кримінальні справи щодо 9 організованих злочинних груп.

„На рахунку цих злочинних груп 212 злочинів, серед яких бандитизм, умисне вбивство, 22 розбійних напади, 2 факти вимагання, 3 злочини пов’язані з незаконним позбавленням волі людей, а також злочини пов`язані з незаконним обігом зброї та наркотичних речовин”, - поінформував Мисловський.

Також він повідомив, що у вересні цього року в Апеляційний суд Львівської області було передано кримінальну справу проти організованої злочинної групи т.з. „банди Сушка” (на чолі з відомим злочинним авторитетом Артуром Сушком), що тривалий час тероризували мешканців Львівщини та прилеглих областей.

„До суду передано матеріали проти 16 членів банди та її лідера, ще 6 членів цієї ОЗГ перебувають у розшуку. На рахунку цього злочинного угруповання з міжрегіональними зв’язками понад 100 злочинів, які були скоєні у Львівській, Рівненській, Тернопільській областях. Лише на Львівщині члени банди Сушка скоїли 46 злочинів. Саме він та його поплічники у вересні 2003 року, під час проведення спецоперації з їх затримання розстріляли двох працівників спецпідрозділу УБОЗ „Сокіл” Андрія Орехова та Богдана Миська. Тому ліквідувати цю банду було справою честі правоохоронців”, - зазначив Мисловський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: