Львівщина вимагатиме в Ющенка захистити посібника нацистів Дем’янюка

Депутати Львівської облради вважають, що політичні переслідування Дем’янюка слід припинити, зважаючи на його вік.

Львівська облрада готує звернення до президента України щодо припинення політичних переслідувань Івана Дем’янюка. Це питання вже включене до порядку денного сесії, яка продовжиться 22 вересня.

Внесення цього питання до порядку денного ініціював депутат від БЮТ Михайло Ваврин. За його словами, політичні переслідування Дем’янюка слід припинити, у першу чергу зважаючи на його вік.

Сесія Львівської облради продовжиться 22 вересня. На сесії 15 вересня депутати розглянули лише 7 із 57 питань порядку денного.

Нагадаємо, колишнього сторожа нацистського концтабору, українця за походженням, 89-річного Івана-Джона Дем’янюка у травні 2009 року депортували із США до Німеччини. У в’язниці у Мюнхені він чекає суд за звинуваченням у вбивстві 29 тисяч євреїв під час Другої світової війни.

Сам Дем’янюк відкидає усі звинувачення і наполягає, що потрапив в полон до німців в 1942 році і був у концтаборі в’язнем. Проте ще в 2002 році американський суд визнав доведеним, що Дем’янюк під час Другої світової війни служив наглядачем у низці концентраційних таборів, на підставі чого ухвалив позбавити його громадянства і вислати з країни.

Читайте також:

"Івану Грозному" Дем’янюку інкримінують 28 тисяч вбивств

Львів став на захист українського нациста. На черзі інші міста

Французькі в’язні концтаборів подали позов проти Дем’янюка

Німеччині дозволили судити Дем’янюка не більше трьох годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: