Львівщина вимагає імпічменту Януковича за державну зраду

Львівські депутати стверджують, що "харківські угоди" Януковича поставили питання - бути чи не бути Україні.

Депутати Львівської обласної та міської рад ухвалили звернення до Верховної ради з вимогою не допустити ратифікації "харківських угод" та ініціювати усунення Віктора Януковича з поста президента за зраду державних інтересів. Відповідні звернення депутати прийняли сьогодні на своїх позачергових сесіях.

У зверненні депутатів міськради, зокрема, підкреслюється, що "від імені громади Львова ми виступаємо категорично проти домовленостей між президентом України Віктором Януковичем і президентом Російської Федерації Дмитром Мєдвєвєвим щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України у Криму".

Львівські депутати наголошують на тому, що укладення угоди від 21 квітня 2010 року є прямим порушенням Конституції і закликають народних депутатів України в будь-який спосіб не допустити її ратифікації, "бо йдеться не про чиїсь вигоди, йдеться про те – бути чи не бути Україні".

Аналогічний заклик до парламенту оприлюднила і Львівська облрада.

На переконання обласних депутатів, Янукович, підписавши угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму, "зрадив інтереси нашої держави, грубо порушивши статтю 17 Конституції України, в якій чітко сказано: на території України забороняється створення і функціонування будь-яких озброєних формувань, не передбачених законом, на території України не допускається розміщення іноземних військових баз".

Такий крок президента, вважають у Львівській облраді, свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності і "стає на службу влади Кремля".

Львівська облрада звернулася до Конституційного суду, Генпрокуратури та Верховної ради з вимогою ініціювати усунення Януковича з поста президента в порядку імпічменту за вчинення державної зради у відповідності зі ст. 111 Конституції.

"Закликаємо усіх громадян України, мешканців Львівщини, громадські та політичні організації краю рішуче стати на захист України", - наголосили депутати облради.

Нагадаємо, що 21 квітня президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду, згідно з якою до 2042 року продовжується термін базування в Криму ЧФ РФ. При цьому підвищується ставка орендної плати за перебування флоту в Севастополі на величину дисконту до вартості російського природного газу. Тепер договір повинен бути ратифікований парламентами двох країн.

Читайте також:

Тимошенко: угода Януковича по ЧФ РФ урізає незалежність України

Опозиція збере Раду на позачергове засідання, присвячене ЧФ РФ

Опозиція вимагає імпічменту Януковичу

Опозиція не виключає проведення масових протестів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: