У Львові зведуть величезне сховище для готівки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові зведуть величезне сховище для готівки

УНІАН

Надану НБУ земельну ділянку оцінюють у 15-17 млн грн.

Сьогодні, 18 серпня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради погодили умови будівництва сховища готівки Національним банком України.

Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

"Зокрема, затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для проектування об'єкта будівництва на будівництво Національним банком України касового вузла на вул. Земельній (проектована) – вул. І. Мележа (проектована) у північно-східній промзоні (ділянка 3-1)", – йдеться у повідомленні.

Ще на початку 2016 року Нацбанк України звернувся до Львівської міської ради з проханням надати земельну ділянку розміром 7,72 га для будівництва сховища. Така велика ділянка необхідна для дотримання сучасних міжнародних стандартів організації касових центрів, а також вимог безпеки до будівель такої категорії складності. Тоді вартість проекту орієнтовно оцінювали у 20-30 млн доларів.

Очікується, що на ділянці буде розташована інженерно-господарська інфраструктура, гаражні бокси для розміщення підрозділу перевезення цінностей, під'їзні шляхи, зони паркування автотранспорту банків. 

Окрім Львова такі касові центри планували побудувати в Одесі, Дніпрі або Харкові. 

Нагадаємо, у НБУ назвали купюру, яка найчастіше зустрічається в гаманцях українців. Традиційно найбільше за кількістю у обігу перебуває банкнот номіналом 200 грн.

Національний банк України

Наступна публікація