Львівська облрада поскаржиться на білборди Тимошенко у прокуратуру

Львівські депутати вимагають розібратись, хто самовільно заклеїв білборди Віктора Ющенка рекламою Юлії Тимошенко.

Депутати Львівської обласної ради під час сесії 2 грудня мають намір звернутись до обласної прокуратури з вимогою надати правову оцінку діям третіх осіб, які у ніч на 1 грудня самовільно заклеїли білборди кандидата у президенти Віктора Ющенка рекламою прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Крім того, юридичний департамент Львівського обласного штабу Віктора Ющенка готує відповідне подання до Центральної виборчої комісії щодо порушення виборчого законодавства.

Як відомо, у Львові напередодні приїзду прем’єр-міністра Юлії Тимошенко низку білбордів заклеїли рекламою із зображенням глави уряду.

Зокрема, вночі було заклеєно політичну рекламу Віктора Ющенка, на її місці з’явилася реклама Юлії Тимошенко. Генеральний директор компанії "Мегаклас" Андрій Повалений зазначив, що це кричущий випадок, оскільки місця для реклами продано одним рекламодавцям, а рекламується Юлія Тимошенко.

Крім того, зазначимо, що перед приїздом Тимошенко на Головний залізничний вокзал Львова було заклеєно білборд кандидата в президента України Сергія Тігіпка, який було там розміщено з початку передвиборчої кампанії.

Як відомо, це не перший скандал з рекламою Тимошенко у Львові. Так, 16 листопада у ЗМІ з’явилась інформація про те, що Львівський обласний штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка має намір оскаржити дії штабу Юлії Тимошенко у ЦВК, який всупереч чинному законодавству, порушуючи правила встановлення реклами в історичному середовищі Львова, розмістив гігантські банери у місті.

Водночас, представники виборчого штабу БЮТ в області стверджують, що "всі необхідні документи на розміщення реклами подано до міськради" вчасно і реклама там - законна.

Читайте також:

До візиту Тимошенко до Львова, у місті заклеїли всю рекламу Ющенка

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Тимошенко не платитиме Львову за свою гігантську рекламу

Литвин пояснив, хто такий "ВІН" з його білбордів

ВідеоНа білборди Тимошенко поскаржиться у прокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: