Львівська облрада поставила Януковичу за рік "незадовільно"

Львівська облрада звинуватила президента у невиконанні обіцяної передвиборчої програми.

Львівська обласна рада поставила президенту Віктору Януковичу "незадовільно" - так депутати облрада оцінили перший рік діяльності президента. Дану заяву у вівторок, 22 лютого, на сесії облради підтримали 72 обранці.

"Передовсім слід констатувати, що обіцяне в передвиборчій програмі покращення життя вже сьогодні відкладено на невідому перспективу. Україна – в сприйнятті більшості співвітчизників та громадян інших держав – стрімко котиться донизу. Самі українці перестали бути джерелом влади в Україні. Гасло "Україна для людей" виродилося в "Україна для президента і оточення", - йдеться у тексті заяви.

"Соціально-економічне становище в державі суттєво погіршилося. Для підтвердження цього вже навіть не потрібні цифри офіційної статистики, достатньо зрозуміти настрої переважної більшості простого населення. Влада міцно сіла на голку зовнішніх кредитів і на догоду кредиторів підвищує ціни на газ, електроенергію, пальне та ініціює масштабне збільшення комунальних тарифів, обтяжене обов'язковою пенею за їх несплату", - йдеться далі.

"Така узурпація влади – за російським прикладом! – продовжилася політичними переслідуваннями, вибірковість яких однозначно визнав західний світ. Приборкання парламентської опозиції засобами грубої фізичної сили і "тушкуванням" спільно із судовою реформою та утисками свободи слова лише за перший рік правління витворило всі ознаки справжньої диктатури з Януковичем на чолі", - вважають депутати.

Депутати вирішили скерувати заяву до президента, обласних рад та оприлюднити в засобах масової інформації. Окрім того, голові Львівської обласної ради Олегу Панькевичу запропонували звернутися до інших обласних рад, щоб вони також розглянули на найближчих сесіях результати першого року каденції Януковича.

Читайте також:

Янукович увійшов до трійки найпопулярніших чоловіків у російських ЗМІ

Міхалков: Януковича Україні послав Бог

Львівська організація глухих ремонтує резиденцію Януковича: вартість ремонту - 33 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: