Львівська облрада виділила мільйон гривень ветеранам УПА

Ветерани УПА Львівщини отримають адресну матеріальну допомогу на пільговий проїзд у громадському транспорті Львівщини.

Ветерани УПА Львівщині отримають адресну матеріальну допомогу в сумі 1 мільйона гривень на пільговий проїзд у громадському транспорті Львівщини. Таке рішення прийняла Львівська обласна рада, приймаючи бюджет області на 2011 рік.

Крім того, під час розгляду проекту обласного бюджету на 2011 рік збільшено соціально важливі видатки, а саме, на надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам - з 5 млн. грн.. до 10 млн. грн., на пільгове медичне обслуговування чорнобильців з 563,7 тис. грн до 868,8 тис. грн.

Як повідомила депутат Ірина Сех, також враховано пропозиції фракції ВО "Свобода" щодо видатків на підтримку українського книговидання у сумі 700 тис. грн, на телебачення і радіомовлення - на 580 тис. грн, на захист та розвиток української мови - на 540 тис. грн. Зазначені видатки взагалі не передбачалися проектом, що первісно був розроблений облдержадміністрацією.

Також Львівська облрада зобов'язала обласну державну адміністрацію в процесі розробки обласних програм на 2011 рік пріоритетне значення надавати програмам "Шкільний автобус", компенсацію дітям політичних в'язнів, підтримку сільського господарства, правову освіту населення у сфері сільського господарства та земельних відносин.

Крім того, на Львівщині зупинено процес скорочення працівників бюджетних установ та зменшення їм доплат до заробітної плати.

Читайте також:

Тягнибок запросив українців відсвяткувати день народження Бандери

У Криму видали шкільний підручник про злочини ОУН-УПА

Бандеру перепоховають в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: