Львівська облрада вимагає від Януковича звільнити Азарова

Депутати облради висловили незадоволення тим, як проходять реформи в Україні: "Україні не потрібний уряд, який не знає що робити".

Депутати Львівської обласної ради під час сесії 17 травня ухвалили звернення до президента Віктора Януковича з вимогою відправити прем’єр-міністра Миколу Азарова і Кабмін у відставку, оскільки "Україні не потрібний уряд, який не знає що робити".

Як зазначено у зверненні, Микола Азаров досі не спромігся подати до парламенту план розвитку держави на 2011 рік.

Крім того, депутати висловили незадоволення тим, як проходять реформи в Україні: "Пенсійну реформу звели до підвищення пенсійного віку для жінок, скоротили пенсії для працюючих пенсіонерів, збільшили вислугу років до виходу на пенсію для військових. Єдине що не змінили, - гігантські пенсії для себе та інших високопосадовців", - зазначено у зверненні.

Також депутати зазначають, що торік українці загалом стали жити гірше: тарифи зросли від 26% до 58%, ціни на окремі продукти зросли вдвічі, побільшало безробітних.

"Влада говорить, що витрати бюджету збільшено. Але кому йдуть ці кошти? У бюджеті 2011 року витрати на утримання Адміністрації президента збільшено на 40,9%, на Генпрокуратуру – на 77,8%, на Кабмін – 11,7%", - зазначили депутати облради.

Серед недоліків роботи уряду також відзначено збільшення імпорту замість розвитку вітчизняного виробництва, а також збільшення торік держборгу України на 40%.

"Уряду Миколи Азарова вдалася лише одна реформа – адміністративна. Українцям довго розповідали, як скорочують міністерства. Було 49 міністерств і центральних органів влади, стало – 72. Самі себе так поскорочували, що збільшили аж на 47% кількість центральних органів влад", - зазначено у зверненні.

"Ці міністри та президент стверджують, що борються із корупцією. Але насправді вони змагаються за право брати хабарі. Боротьба із корупцією остаточно перетворилася на прибутковий бізнес. Їхня мета – очолити корупцію в найбільших масштабах", - йдеться у зверненні, яке 17 травня під час сесії прийняли 82 депутати Львівської облради.

Читайте також:

Регіонали пропонували опозиції відставку Азарова в обмін на відмову від "Дня гніву"

Азаров запевнив, що все стабільно і дефолту не буде

Азаров припустив можливість заборони "Свободи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: