Львівська облрада вимагає звільнити Табачника та посадити Семиноженка

Депутати Львівської облради вимагають від президента, прем'єра та голови ВР звільнити міністра освіти Дмитра Табачника та притягнути до кримінальної відповідальності віце-прем'єра Володимира Семиноженка.

Львівська обласна рада попросила президента Віктора Януковича звільнити міністра освіти й науки Дмитра Табачника та притягнути до кримінальної відповідальності віце-прем'єра Володимира Семиноженка.

"Львівська обласна рада від імені громадськості Львівщини висловлює рішучий протест перебуванню Дмитра Табачника на посаді міністра освіти й науки й вимагає негайно зняти його із цієї посади", - сказано в зверненні львівських депутатів.

Львівська облрада висловлює обурення із приводу того факту, що звернення обласних рад, громадських діячів і студентських організацій залишилися без відповіді.

Вони обвинувачують Табачника в українофобстві, спробі переписати українську історію, ненависті до української мови й спроби скасування зовнішнього незалежного оцінювання.

"Не меншу тривогу всіх справжніх українців викликає постійна критика Дмитром Табачником шкільних підручників з історії, його загрози створити новий підручник. Висловивши ностальгію за пануючим становищем російської мови в радянські часи, Табачник спеціально завищує кількість українських шкіл і зменшує кількість шкіл з російською мовою викладання в Україні", - сказано в зверненні.

Облрада також вважає, що Табачник за своїми моральними якостями й із сумнівною науковою кваліфікацією не може займати жодної державної посади в Україні.

Крім того облрада прийняла звернення до президента, прем'єр-міністра Миколи Азарова й голови Верховної ради Володимира Литвина із закликом звільнити віце-прем'єр-міністра Володимира Семиноженка й притягнути його до кримінальної відповідальності, обвинувачуючи останнього в антиконституційних заявах.

Таку реакцію депутатів спричинила заява Семиноженка про можливість входження України в єдину союзну державу разом із Росією та Білоруссю.

Облрада вважає, що такі заяви неприйнятні для державного службовця, що перебуває в статусі віце-прем'єр-міністра України.

Львівська облрада вважає, що ця заява Семиноженка суперечить Конституції України, а також карається ч.2 ст.110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України особою, що представляє владу).

Як відомо, 19 та 20 квітня у Львові біля будівлі облради пройшов мітинг із вимогою відставки міністра освіти й науки Дмитра Табачника.

В акції у вівторок взяли участь майже десять тисяч студентів львівських вузів. Студенти роздавали листи до Табачника, в яких просили міністра добровільно піти з посади і не змушувати студентів вдаватися до масових акцій протесту.

Читайте також:

У Львові зібрався 10-тисячний мітинг за відставку Табачника

У НУ-НС попросили перевірити, чи є Табачник доктором наук

Партія Ющенка проведе для Януковича попереджувальну акцію по Бандері і Табачнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: