Львівська облрада висловила недовіру Верховній раді

Депутати Львівської облради заявили, що з тривогою сприймають невпинне перетворення ВР на заручника політичних ігрищ парламентської більшості.

Депутати Львівської обласної ради висловили недовіру Верховній раді. "За" таке рішення проголосувало 73 депутати під час сесії Львівської обласної ради 24 травня.

Парламент потрапив у проблемне становище щодо своєї легітимності, йдеться у зверненні. Справа у тому, що народ не обрав чинний депутатський корпус під нові повноваження, а також не обирав чинної більшості, яка утворилася шляхом приєднанням шляхом "тушок".

"Депутати Львівської обласної ради з тривогою сприймають невпинне перетворення Верховної ради на заручника політичних ігрищ парламентської більшості. Ця більшість знищує парламентаризм в Україні, ігноруючи права, законодавчі ініціативи опозиції, перетворюючи парламент на філію виконавчої гілки влади", - зазначено в зверненні.

Львівські депутати наголошують також, що замість проведення швидких і ефективних реформ, більшість у парламенті займається популізмом, проведенням псевдореформ, збільшенням видатків на утримання чиновницького апарату, а простих громадян доводить до зубожіння.

"Тому депутатський корпус Львівської обласної ради вважає, що ВРУ із такою більшістю вичерпала кредит довіри українського народу і повинна бути розпущеною", – підсумували депутати у зверненні, спрямованому до президента Віктора Януковича.

Читайте також:

Голова Львівської облради розповів про ворожі сили у владі

"Свобода" порадила губернатору Львівщини застрелитись

Львівська облрада поставила Януковичу за рік "незадовільно"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: