Львівська облрада закликала змести владу Януковича на смітник історії

"Влада відверто показала, що працює за кремлівським сценарієм, написаним ФСБ. Вона діє на загострення суспільного протистояння й на розкол України", - заявили львівські депутати.

Львівська обласна рада закликала українців до зміни влади в країні. Про це сказано в зверненні ради до українського народу, прийнятому на позачерговій сесії, на якій розглядалися заворушення у Львові 9 травня.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Наше завдання - спільно змести цю владу на смітник історії. Тільки тоді в Україні відкриється шлях для будівництва вільної, багатої й справедливої держави", - сказано в зверненні.

"Усе це дійство 9 травня творилося не заради вшанування ветеранів, а виключно задля формування телевізійної картинки для підконтрольних Кремлю телеканалів, задля формування спотвореного образу України. Сценарій провокації був відомий заздалегідь. Львівська громадськість, інтелігенція, політики, депутати Львівської обласної ради неодноразово зверталися до влади і попереджали про можливі трагічні наслідки", - йдеться у зверненні.

Депутати облради вказують, що зараз у суспільстві назріває потужний протест і закликають українців не піддаватися на провокації й спроби влади розколоти країну.

"9 травня у Львові трапилася цинічна провокація. Влада відверто показала, що працює за кремлівським сценарієм, написаним ФСБ. Вона діє на загострення суспільного протистояння й на розкол України", - сказано в зверненні.

За твердженням депутатів Львівської облради, "на могилах солдатів, які поклали життя у боротьбі з гітлеризмом, екстремісти з "Родіни", "Русского Єдінства", КПУ і ПР влаштували блюзнірський політичний піар".

За звернення проголосували 76 депутатів з 83 присутніх.

Читайте також:

Губернатор Львівщини: жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Українські та російські комуністи 22 червня з червоними прапорами вирушать до Львова

Луганський ветеран НКВС розповів, за що "бандерівці мстять Росії і Сталіну"

Затулін про події у Львові: Україні слід заткнутися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: