Львівська ОДА вимагає звільнення начальника поліції області через дії під час блокади вугілля

Львівська ОДА вимагає звільнення начальника поліції області через дії під час блокади вугілля

Фото: unsplash.com

Віконський відмовився писати заяву на звільнення.

Львівська обласна рада під час позачергової сесії у вівторок, 24 вересня, ухвалила звернення про відставку начальника обласної поліції через ситуацію з російським вугіллям. Він відмовився писати заяву.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Депутати засудили дії працівників правоохоронних органів під час подій на залізничній станції біля Соснівки. Свою ухвалу вони адресували пезидентові України, Кабінету Міністрів, міністрові внутрішніх справ та голови Національної поліції.

Депутати вимагають провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності. Серед вимог - відсторонення на час розслідування від посади начальника головного управління Національної поліції у Львівській області - начальника кримінальної поліції Василя Віконського. 

Очільник області Маркіян Мальський підтримав вимоги і закликав Віконського написати заяву на звільнення, повідомило Громадське. За словами Мальського, було перевищення повноважень. Своєю чергою Віконський відмовився писати заяву на звільнення і покинув приміщення обласної адміністрації. "Подам у відставку лише після наказу свого безпосереднього керівника", - заявив він.

Як повідомлялося, 21 вересня у Львівській області на залізничній колії станції "Соснівка" люди почали блокувати вагони з вугіллям. Поліція відкрила кримінальну справу за цим фактом. Під час подій поліція застосувала насильницькі методи. Правоохоронці затримали 28 правопорушників, яких згодом відпустили. Під час заходів з розблокування руху учасники акції блокування завдали тілесних ушкоджень п’ятьом правоохоронцям. Видання Zaxid.net, уточнює, що вагони у Соснівці блокують ще від початку вересня. Відтоді протестувальники цілодобово чергують на місці. 

На Львівщині поліція розігнала активістів, які блокували вагони з вугіллям

На Львівщині поліція розігнала активістів, які блокували вагони з вугіллям

Повʼязані теми:

Наступна публікація