Львівська рада попросила президента заборонити аборти

Львівські депутати хочуть повернути до паспорту графу "національність" та заборонити аборти. З останнім у парламенті можуть погодитися.

Депутати Львівської обласної ради в п'ятницю, 10 квітня, ухвалили низку неоднозначних рішень.

Вони вирішили звернутися до президента Віктора Ющенка і Верховної ради з проханням повернути до паспорту графу "національність" і заборонити аборти. Депутати зобов'язали голову обласної держадміністрації Миколу Кмітя "розробити зміни і доповнення до законодавства про боротьбу з абортами".

Коментуючи рішення Львівської облради про повернення в паспорт графи "національність", член комітету ВР з питань державного будівництва і місцевого самоврядування Анатолій Матвієнко назвав його шкідливим. "Воно не сприяє єдності країни", - сказав він.

В той же час ініціативу заборони абортів Матвієнко вважає не позбавленої логіки у зв'язку з демографічною ситуацією в країні.

Крім того, депутати рекомендували органам місцевої влади області демонтувати пам'ятники радянської епохи, якщо вони не охороняються законом і не відносяться до об'єктів культурної спадщини. Відповідний законопроект "Про правову оцінку злочинів тоталітарного комуністичного режиму в Україні" запропонував голова облради Мирослав Сеник.

Перший секретар львівської обласної організації Компартії Олександр Калинюк прокоментував це рішення таким чином: "Сумно, що депутати облради знущаються з пам'яті загиблих в боротьбі з фашизмом. Необхідно перевірити їх на психічну осудність".

Читайте також:

Мер Запоріжжя впав з мотоцикла та зламав собі ребра

У Львові паплюжать меморіали ОУН-УПА

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

Ужгород відмовився вшановувати Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: