Львівська влада під вигуки "Ганьба!" пом'янула радянських партизанів

У День партизанської слави у Львові вшанували "червоних", ОУН-УПА та Бандеру.

 22 вересня зранку у Львові керівництво області спільно із представниками ветеранських організацій поклало квіти на Пагорбі Слави з нагоди Дня партизанської слави.

Участь у покладанні квітів взяли голова Львівської ОДА Василь Горбаль, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, Генеральний Консул РФ Євген Гузєєв, начальник управління внутрішньої політики Львівської ОДА Ігор Ожиївський, голова Антифашистського комітету Львівщини Олександр Калинюк, перший секретар ЛОК СПУ Сергій Гончарук та інші учасники заходу.

На Пагорбі Слави зібралися й близько 20 прихильників ВО "Свобода", які під час покладення квітів скандували "Ганьба!", "Бандера прийде – порядок наведе!" та "Окупанти! – Геть зі Львова", а також тримали плакати: "Наші герої – партизани УПА", "Хто захистить ветеранів ОУН-УПА?".

Натомість у коментарі журналістам начальник управління внутрішньої політики Львівської ОДА Ігор Ожиївський наголосив, що згідно із Законом України, ветерани ОУН-УПА прирівняні до ветеранів Великої Вітчизняної війни, адже у Законі чітко сказано, що вони воювали проти німців і проти вчинення злочинів проти людства. Тому, за його словами, ці люди не мають стояти по різні боки барикади.

Ожиївський також повідомив, що участь у покладанні квітів взяли представники двох ветеранських організацій, а тому, усі нюанси, які виникають – "це більше політика, аніж примирення". "Я проти цього, щоб із таких заходів робили політику. Держава повинна дбати про усіх ветеранів рівномірно і регулярно, а не згадувати про них тільки певні дні у році", – наголосив Ожиївський.

Читайте також:

Прокуратура відмовила Львову вивішувати на День перемоги жалобні прапори

У Львові радянські окупанти влаштували п'яний дебош

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: