Львівська волонтерка на честь свого для народження влаштувала частування для безхатьків

Дата публікації
Перегляди
510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Львівська волонтерка на честь свого для народження влаштувала частування для безхатьків

Нагодувати 200 людей їй вдалося за 2300 гривень.

Львів'янка Анна Костюк у день свого ювілею не чепурилася, а робила закупи у супермаркеті, та замість святкування в ресторані з друзями вирішила нагодувати бідних.

Про це йдеться с сюжеті ТСН журналістки Наталки Волосацької.

Список з продуктами їй дали у спільності, яка опікується безхатьками. Молода жінка купила все необхідне і каже здивувалася, що за дві тисячі триста гривень можна нагодувати дві сотні нужденних. "Треба було закупити 30 кілограмів картоплі і 30 буханок хліба", — розповідає дівчина.

А ще — моркви, цибулі, круп, м'яса й одноразового посуду. "Я подумала, що не хочу святкувати в ресторані, бо сума там буде не маленька, а пригостити я зможу всього 10 людей. За ці самі гроші я зможу нагодувати більшу кількість людей і тих, хто справді цього потребує", — каже Анна.

Гарячий суп, хліб і солодка випічка — такий обід тим, хто опинився у скруті, раз на тиждень роздають у середмісті. У черзі понад 200 осіб, у кожного своя складна історія. 78-річну пані Віру рідний син з невісткою вигнали з хати. "Сплю на вулиці. Не вистачає пенсії, купуєш ліки, ліки дорогі... Купила ліків на 90 гривень, ну, а що ті ліки на тиждень. Гарячого щось поїсти — це дуже добре", — каже жінка.

Обіди для бідних тут роздають вже 17 років поспіль, готують їх на кухні спільноти взаємодопомоги "Оселя" колишні безхатьки, які там живуть. "Наша організація фінансується з благодійних крамниць, що наповнюються речима, які віддають нам львів'яни у контейнери. Але коли почався карантин, наші крамниці зачинилися. Ми звернулися до львів'ян... 27 людей відгукнулися масово, почали привозити продукти, перераховувати кошти", — розповідає  заступниця голови ради Спільноти взаємодопомоги "Оселя" Наталія Саноцька.

Львів'янка вирішила нагодувати бідних замість святкування свого дня народження

Львів'янка вирішила нагодувати бідних замість святкування свого дня народження

Серед тих, хто перерахував гроші на гарячий обід для людей у скруті, й пані Люба. "Ми сьогодні з ними поспілкувалися, вони посміхнулися, на декілька хвилин, але вони стали щасливіші, для них важливий цей суп", — каже Любов.

"Нам треба вчитися більше віддавати, ніж брати. Насправді це така дуже проста і не надто особлива справа, те що я зробила, я б хотіла, щоб люди розуміли, що добро робити легко", — переконує Анна.

Кореспондентка Наталка Волосацька

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація