Львівські готелі знизили ціни на 50%

Зимовий Львів за півціни – старт зимового туристичного сезону і порятунок від наслідків епідемії грипу.

Львів робить подарунок на день святого Миколая туристам і всій Україні – знижує ціни на туристичні принади на 50%. Зимовий Львів за півціни – старт зимового туристичного сезону і порятунок від наслідків епідемії грипу.

Ресторани, кав'ярні, готелі, туристичні агенції і розважальні заклади надаватимуть ті самі послуги, тільки за півдарма. До промоційної Миколаївської акції приєднались усі головні брендові об'єкти туристичної інфраструктури Львова.

Гарний і щедрий старт туристичного сезону, але не тільки. Карантин гірше економічної кризи вдарив по туристичному бізнесу міста. "Вихідні у Львові за півціни" допоможуть повернути гостей і привабити нових переконані учасники промоакції.

На дверях готелів, ресторанів і розважальних закладів, які надаватимуть 50% знижки, висітимуть спеціальні наліпки, тож ніяких неприємних несподіванок для туриста не буде.

Номер "люкс" найдорожчого готель у середмісті Львова коштує 3,5 тисячі гривень, а 19-20 грудня ці апартаменти вартуватимуть удвічі менше.

Зазвичай готелі Львова заповнені на 50-70%, під час карантину вони були майже порожні, розповідає директор готелю Удо Хайне. Німець інтерпретує українську приказку – ліпше синиця в руках, ніж журавель у небі.

Схожа промоція - це досвід європейських країн. Там такі акції були дієвими, тож львів'яни теж вірять, що їхня щедрість повернеться до них сторицею.

Читайте також:

Туристичний потік в Україну скоротився на 18% у порівнянні з 2008 роком

Французький готель перетворює постояльців на хом'яків

Чорнобиль визнано найекзотичнішим у світі місцем для туризму

ВідеоЛьвів зі знижкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: