Львівські лікарі нарікають на Тендерну палату

Реалізація 14 млн. гривень з обласного бюджету, призначених на закупівлю обладнання для медичних установ, затримується через Тендерну палату.

Реалізація 14 млн. гривень з обласного бюджету, призначених на закупівлю обладнання для медичних установ області, затримується через Тендерну палату України, повідомив начальник головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ігор Герич.

За його словами, ці кошти були затверджені радою лише у червні цього року, а крім того, процедури, пов’язані з оголошенням і проведенням тендерів і очікування документів від Тендерної палати, дуже уповільнюють засвоєння цих коштів.

Проте Герич запевнив, що до кінця року ці кошти будуть повністю освоєні – мало не щодня представники медичних установ звітують про те, на якій стадії цього процесу вони знаходяться.

Раніше повідомлялося про те, що органами прокуратури за наслідками перевірок дотримання вимог законодавства у сфері державних закупівель порушено понад 70 кримінальних справ, з яких 8 напрямлено до суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: