Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівські митники "кришували" незаконне ввезення понад десяти тисяч авто з іноземними номерами

Наразі встановлюється розмір заподіяних державі збитків.

Працівники Львівської митниці вносили завідомо неправдиві відомості до електронних журналів пунктів пропуску, надавши можливість ввезти на територію України більше десяти тисяч транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Про це повідомляє ГПУ.

Зокрема, прокуратурою Львівської області 9 листопада розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами внесення службовими особами завідомо неправдивих відомостей до електронних журналів пунктів пропуску АСМО "Інспектор".

Вказане дало можливість громадянам-нерезидентам з січня по вересень цього року ввезти на територію України більше десяти тисяч транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Наразі, слідчими прокуратури з'ясовуються усі обставини правопорушення.

Також встановлюється розмір заподіяних збитків, спричинених несплатою ввізного мита на транспортні засоби, що перебувають на митній території України, як тимчасово ввезенні терміном до одного року і які на цей час не вивезені за межі України.

Нагадаємо, митник заробляв за зміну до 15 тисяч на пропуску авто з іноземними номерамиПрикордонник з міжнародного пункту пропуску "Городище" на Рівненщині систематично брав хабарі за безперешкодний перетин державного кордону автомобілів з іноземною реєстрацією. Здирник брав 300 гривень з однієї машини, всього за зміну він "обслуговував" від 20 до 50 автомобілів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції