Львівські націоналісти створять конкурента Тягнибоку

У Львові націоналістичні сили підписали декларацію про об’єднання. Новостворена політична сила має намір взяти участь у виборах 31 жовтня.

Львівські націоналісти, зокрема, КУН, УНА-УНСО, Українська партія, ВО "Тризуб", Центр національного відродження імені Степана Бандери, ОУН-мельниківці, Братство вояків ОУН-УПА, Спілка політв'язнів та репресованих, ГО "Вічна Україна" заявили про свою готовність об'єднатися.

Впродовж місяця керівники націоналістичних сил підпишуть угоду про об'єднання.Також є відкритим питання про назву такої нової націоналістичної сили, що має намір взяти участь у місцевих виборах, які мали б відбутися 31 жовтня цього року.

У декларації відображено головні засади нової націоналістичної сили. У сфері державного будівництва головними завданнями є забезпечення неухильного дотримання конституційного ладу, зміна виборчої системи, судові реформи.

У соціально-економічній сфері задекларовано зміцнення енергетичної безпеки держави, відродження українського села, сприяння розвитку середнього та малого бізнесу і запровадження прозорого і відкритого ринку землі.

Основними засадами зовнішньої політики і безпеки є проєвропейська орієнтація та євроатлантична інтеграція, реформування і зміцнення Збройних сил України, а також створення системи інформаційної безпеки держави.

Гуманітарна політика нового націоналістичного об'єднання передбачає: утвердження історичної правди, офіційне визнання воїнів ОУН-УПА, оприлюднення архівів КДБ, розвиток української мови, забезпечення реальної та дієвої підтримки української культури, об'єднання українських церков та очищення України від символів комуністичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, що серед націоналістичних партій найвищий рейтинг має ВО "Свобода"Олега Тягнибока.

Читайте також:

Під адміністрацію Януковича прийшли націоналісти й баба Параска

Націоналісти вимагають від Януковича оголосити посла РФ персоною нон грата

Львівська прокуратура вирішила повернути термін "Велика вітчизняна війна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: