Львівські підприємці повстали проти нових податків

У Львові понад тисячу підприємців вийшли протестувати проти урядового проекту Податкового кодексу.

17 листопада понад тисячу підприємців найбільшого у Західній Україні оптового продовольчого ринку "Шувар" вийшли на пікет обабіч дороги на вулиці Хуторівка у Львові. Ринок, від роботи залежить якого продовольча безпека регіону, другий день не працює через страйк.

Підприємці та їхні наймані працівники протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Як повідомив представник ініціативної групи підприємець Ігор Голуховський, підприємців не влаштовує ні процедура розгляду і прийняття Податкового кодексу, ні його суть: збільшення податкового навантаження, можливе запровадження касових апаратів, паралельне збільшення відрахувань до Пенсійного фонду.

Голуховський зазначив, що працівники ринку "Шувар" солідарні з усіма підприємцями України, які в ці дні протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Директор ринку "Шувар" Олексій Чумак зазначив, що адміністрація ринку підтримує підприємців сьогодні. "Ми свідомі того, що від нашої роботи залежить продовольча безпека регіону. Ми сьогодні підтримали підприємців, які одноголосно виступили проти Податкового кодексу. Він є не найкращим і для гуртової торгівлі. Сьогодні стояти осторонь не можна".

Як повідомлялося, 16 листопада українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Зокрема, у Києві зібралося не менше 30 тисяч мітингувальників.

Обурені підприємці закидали Верховну раду туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ. Втім, зупинити розгляд документу їм не вдалося.

Глава уряду Микола Азаров висловив своє задоволення з приводу мітингів і заявив, що акції протесту свідчать про наявність в Україні демократії.

Читайте також:

Уряд побіцяв держпідтримку дрібним підприємцям

Литвин зірвав зустріч Тимошенко з підприємцями

Азаров про мітинги підприємців: у країні є демократія

У Януковича заперечили арешт пікетувальників під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: