Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівські поліцейські розкрили вбивство 20-річної давнини

Чоловік сподівався, що термін давності скоєного минув.

Вбивство неповнолітнього на Львівщині та облита кислотою жителька столиці – ці справи 1999 і 2001 років правоохоронці пов’язували, але розкрити не змогли. Підозрюваний з’явився через 20 років, і прийшов до відділку сам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Валентину, дружину заступника головного столичного УБОЗівця, облили сірчаною кислотою, коли вона йшла по доньку в дитячий садок. Її  сверкруха розповідає, що Валю вичікували двоє молодиків, один із яких плюхнув жінці в обличчя кислотою. "Вона лікувалася більше п’яти років – пересадки шкіри, пересадки роговиці, вона повністю втратила зір. Потім на тлі всіх цих переживань одного дня вона переплутала балкон із дверима – коротше кажучи, випала з вікна", - каже Лідія Яковлева.

Відео Підозрюваний у злочинах 20-річної давності з’явився до відділку поліції із каяттям

Убивство неповнолітнього у Львівській області у 1999 та облита кислотою жителька столиці у 2001 - ці справи правоохоронці пов’язували, але не змогли розкрити. Аж поки у відділку не з’явився чоловік, що прийшов з каяттям, бо сподівався, що термін давності скоєного минув. От тільки з новими доказами статтю перекваліфікували.    

Підозрюваний у злочинах 20-річної давності з’явився до відділку поліції із каяттям

"Тут був колись бар, і саме тут, на цьому місці, було вбито нашу дитину", - 19 років Наталія Федосєєва не могла знайти сили, аби сюди прийти. У грудні 2001-го її названий син, першокурсник політехніки Дмитро, святкував день народження товариша. У барі сталася бійка, 17-річного хлопця батьки знайшли мертвим. "Його цинічно розстріляли, просто розстріляли п’ятьма пострілами, два впритул, а потім ще стріляли в спину", - каже мама вбитого. Жінка каже, що тоді поліція не проводила належного слідства і не допитувала свідків. Водночас правоохоронці отримали докази, що вбивство неповнолітнього у Червонограді та скалічена кислотою жінка у Києві – справа рук однієї людини. От тільки  підозрюваного знайти не могли.

Фотогалерея На Закарпатті розкрили замах на вбивство офіцера поліції, організатор і стрілець затримані (5 фото)

А недавно з адвокатом він сам прийшов до поліції, бо був певен, що термін давності злочинів минув. Родичі убитого хлопця дізналися про це і оббивали поліцейські і прокурорські кабінети, аби підозрюваного не відпустили. "Завдяки нашим слідчим органам, які знайшли всіх свідків, які не були допитані 19 років тому, навіть свідків в Німеччині знайшли, які допитали всіх свідків, які перекваліфікували статтю", - каже Наталя Федосєєва. Кримінальне провадження перекваліфікували у навмисне вбивство з хуліганських мотивів – це важча стаття, яка не має термінів давності.

Підозрюваному 40 років, він мешканець Червонограда, за оперативними даними, весь цей час переховувався за кордоном. Зараз він у СІЗО. За словами адвокатів, вини своєї не визнає. "Підозрюваний не згоден ні з підозрою, ні з кваліфікацію, ні з діями. Це спокійний тихий хлопець. Законодавець каже: якщо він ці роки пережив і не зійшов з розуму, значить, він уже покараний", - каже захисник Олександр Поліщук. Якщо вину підозрюваного доведуть, суд може покарати його довічним ув’язненням.

Кількома тижнями раніше стало відомо, що львівські правоохоронці розкрили злочин, який стався під час Євро-2012. Тоді зник 27-річний хлопець, який підробляв перевезеннями.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції