Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівські рятувальники нарікають, що на пожежу із спорткомплексу Міноборони їх ніхто не викликав

Про пожежу повідомили небайдужі містяни, які вже бачили стовп чорного диму

Причини масштабної пожежі у спорткомплексі Міноборони у Львові з’ясовують слідчі. Військова прокуратура не відкидає зумисний підпал. Досі залишається загадкою, чому про займання ніхто вчасно не повідомив рятувальників, йдеться в ТСН.12.00.

На території спорткомплексу досі стоїть їдкий запах згарища. У ніч проти неділі вогонь охопив триповерхову будівлю - адмінкорпус та тир. Покрівля і третій поверх  згоріли вщент. Вогонь частково знищив другий поверх, а от перший вцілів. І це на щастя. Бо саме там зберігалися боєприпаси та зброя.

Спорткомплекс - власність Міністерства оборони. Чому він запалав, з’ясовує військова прокуратура. Слідчі розглядають версію підпалу. Бо ж справді, ця пожежа має багато дивних моментів. До прикладу, рятувальникам ніхто не повідомив, що горить спорткомплекс. А це чотири з половиною тисячі квадратних метрів.

ВідеоУ спорткомплексі Мінооборони у Львові сталася пожежа - прокуратура не відкидає підпал

Причини масштабної пожежі у спорткомплексі Міноборони у Львові з’ясовують слідчі. Військова прокуратура не відкидає зумисний підпал. Вогонь охопив триповерхову будівля – це адміністративний корпус й тир спорткомплексу - в ніч на неділю. Пожежа поширилася на чотири з половиною тисячі квадратних метрів. Покрівля та третій поверх згоріли дощенту, другий поверх полум’я охопило частково, а от перший вцілів. Саме там зберігалися тисячі одиниць зброї та набоїв.

У спорткомплексі Мінооборони у Львові сталася пожежа - прокуратура не відкидає підпал

«Повідомлення, на жаль, від самого об’єкта зі спорткомплексу на телефони 101 не надходило. З різних вулиць, які далеко знаходяться від місця, повідомляли про дим, задимлення. Були направлені підрозділи на різні вулиці для обстеження територій», - розповідає заступник начальника Головного управління  ДСНС України у Львівській області Валерій Глобенко.

Налякані мешканці віддалених районів телефонували на 101, бо їм було видно стовп диму, начебто з середмістя. Хоча тут у спорткомплексі є цілодобова охорона.

А ще зовсім поруч гуртожиток, де живе сімдесят сімей, яких евакуювали. І з них теж ніхто пожежі не бачив.

Залиште свій коментар

Вибір редакції