Львівські рятувальники нарікають, що на пожежу із спорткомплексу Міноборони їх ніхто не викликав

Про пожежу повідомили небайдужі містяни, які вже бачили стовп чорного диму

Причини масштабної пожежі у спорткомплексі Міноборони у Львові з’ясовують слідчі. Військова прокуратура не відкидає зумисний підпал. Досі залишається загадкою, чому про займання ніхто вчасно не повідомив рятувальників, йдеться в ТСН.12.00.

На території спорткомплексу досі стоїть їдкий запах згарища. У ніч проти неділі вогонь охопив триповерхову будівлю - адмінкорпус та тир. Покрівля і третій поверх  згоріли вщент. Вогонь частково знищив другий поверх, а от перший вцілів. І це на щастя. Бо саме там зберігалися боєприпаси та зброя.

Спорткомплекс - власність Міністерства оборони. Чому він запалав, з’ясовує військова прокуратура. Слідчі розглядають версію підпалу. Бо ж справді, ця пожежа має багато дивних моментів. До прикладу, рятувальникам ніхто не повідомив, що горить спорткомплекс. А це чотири з половиною тисячі квадратних метрів.

ВідеоУ спорткомплексі Мінооборони у Львові сталася пожежа - прокуратура не відкидає підпал

Причини масштабної пожежі у спорткомплексі Міноборони у Львові з’ясовують слідчі. Військова прокуратура не відкидає зумисний підпал. Вогонь охопив триповерхову будівля – це адміністративний корпус й тир спорткомплексу - в ніч на неділю. Пожежа поширилася на чотири з половиною тисячі квадратних метрів. Покрівля та третій поверх згоріли дощенту, другий поверх полум’я охопило частково, а от перший вцілів. Саме там зберігалися тисячі одиниць зброї та набоїв.

У спорткомплексі Мінооборони у Львові сталася пожежа - прокуратура не відкидає підпал

«Повідомлення, на жаль, від самого об’єкта зі спорткомплексу на телефони 101 не надходило. З різних вулиць, які далеко знаходяться від місця, повідомляли про дим, задимлення. Були направлені підрозділи на різні вулиці для обстеження територій», - розповідає заступник начальника Головного управління  ДСНС України у Львівській області Валерій Глобенко.

Налякані мешканці віддалених районів телефонували на 101, бо їм було видно стовп диму, начебто з середмістя. Хоча тут у спорткомплексі є цілодобова охорона.

А ще зовсім поруч гуртожиток, де живе сімдесят сімей, яких евакуювали. І з них теж ніхто пожежі не бачив.

Залиште свій коментар