Львівські школи закрились через епідемію грипу

У Львові протягом тижня на грип та ГРВІ захворіли понад 6 тисяч людей. Високою є захворюваність серед дітей віком 7-14 років.

З 9 грудня і до розпорядження міського голови Львова з метою запобігання поширенню захворюваності на грип та ГРВІ у школах міста запроваджується карантин.

Таким є рішення міської комісії техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За інформацією державної санітарної епідеміологічної служби, у Львові з 29 листопада до 5 грудня зареєстровано 6158 хворих на грип та ГРВІ.

Захворюваність серед дітей 7-14 років залишається високою і становить 1444 випадків, інтенсивний показник становить 275,7, що перевищує епідпоріг у 1,8 рази.

За два дні, 6 та 7 грудня, у Львові захворіло 3808 осіб, з них 2233 дитини. Зокрема, серед дітей віком до 2 років захворіло 368 осіб, серед дітей віком 3-6 років захворіло 772 особи, а серед дітей віком 7-14 років – 1093 особи.

У дитячих дошкільних закладах Львова карантин не вводять, проте моніторинг захворюваності триватиме.

Зазначимо, ріст захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається в різних регіонах країни. Так, у Полтаві всі школи з середи, 8 грудня, закрилися на карантин.

Читайте також:

Всі школи Полтави закрили на карантин

В дев’яти областях України розпочалась епідемія грипу

В Україні перенесли епідемію грипу на лютий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: