Львівські таксисти страйкують через пенсійні внески

Таксисти вимагають від Кабміну самому скасувати постанову, яка зобов'язує платників єдиного податку виплачувати щомісячні відрахування до Пенсійного фонду.

У Львові таксисти проводять попереджувальний страйк.

Колони машин рухаються центром міста колами від адмінбудівлі Львівської облдержадміністрації до головного управління МВС у Львівській області.

Самі таксисти кажуть, що в акції беруть участь 700–800 авто, які рухаються певними колонами. Хоча візуально кількість протестуючих машин здається набагато меншою.

Основна вимога таксистів - скасування Кабміном постанови, яка зобов’язує приватних підприємців-таксистів сплачувати щомісячні відрахування до Пенсійного фонду України.

Рішення суду скасувати виплати до Пенсійного фонду платників єдиного податку, таксисти сприймають песимістично. Вони кажуть, що це не перемога, адже 28 вересня відбувся лише суд першої інстанції, його рішення, як передбачається, буде оскаржуватися.

Таксисти переконані, що їхньою перемогою може бути тільки скасування такої вимоги самим Кабміном.
Якщо ж цього не буде зроблено, то таксисти обіцяють провести всеукраїнський страйк 10 жовтня.

Нагадаємо, 28 вересня окружний адмінсуд Києва скасував пенсійні внески для платників єдиного податку. Таким чином суд задовольнив позови близько 2000 приватних підприємців до Кабінету міністрів.

Постановою уряду з 1 травня 2009 року на платників єдиного податку було покладено обов’язок сплачувати додаткові страхові внески до Пенсійного фонду в розмірі від 123,5 гривень на місяць.

Читайте також:

Через страйк у Харкові зупинилися трамваї і тролейбуси

"Аеросвіт" домовився зі страйкуючими пілотами та відновив польоти

"Аеросвіт" скасував три міжнародні рейси через страйк своїх працівників

Кабмін звинуватили у незаконному підвищенні страхових внесків для підприємців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: