Львівські жінки подарують Путіну краватку, щоб "було чим зайнятися після виборів"

Львівські жінки із "Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів" просять Мєдвєдєва вплинути на Путіна, щоб той слідкував за своїми висловлюваннями.

Львівські жінки подарують краватку прем'єру Росії Володимиру Путіну у відповідь на жарти на адресу президента Грузії Михаїла Саакашвілі.

Про це заявила депутат облради, одна з регіональних лідерів "Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів" Емілія Підляшецька.

"Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів" обурене висловлюваннями прем’єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна про зустріч президентів двох незалежних держав Віктора Ющенка та Михайла Саакашвілі 19 листопада цього року, про що і написали заяву до Мєдвєдєва.

"Фраза Путіна "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они", – недостойна уст високопосадовця Великої Росії. Подібні висловлювання розцінюємо як зневагу до українського та грузинського народу", – сказано у заяві.

Жінки-депутати просять Мєдвєдєва "вжити всі можливі заходи щодо недопущення приниження російського народу через висловлювання зневаги високопосадовцями Росії до представників інших народів". Заява-лист до президента РФ прийнята зборами львівського осередку "Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів" 27 жовтня цього року.

Цей лист до Мєдвєдєва вручать Генконсулу Росії у Львові. Також через Генконсула жінки-депутати передадуть і краватку для прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна для того, "щоб після виборів в Україні він мав чим зайнятися".

Нагадаємо, прем’єр Росії Володимир Путін дозволив собі неоднозначні висловлювання на адресу президентів України та Грузії. Про це він сказав на прес-конференції за підсумками його переговорів з прем’єром України Юлією Тимошенко.

Відповідаючи на питання російської журналістки, чи знає Путін про візит Михайла Саакашвілі в Україну і про те, що президент Грузії провів переговори з Віктором Ющенком і вшанував пам’ять жертв Голодомору, Путін сказав: "Ви думаєте, я стежу за всіма пересуваннями (Саакашвілі)?".

"Я знаю чим ми займалися (з Тимошенко). У складі нашої делегації мій перший заступник, ще двоє заступників, які займаються промисловістю, енергетикою, транспортом. Ми говорили про співпрацю в космосі, машинобудуванні, енергетиці, в авіабудуванні", – сказав прем’єр РФ.

"По деяким дуже істотним, життєво важливим питанням і для Росії, і для України ми домовилися", – зазначив він.

"Чим займалися наші колеги, поняття не маю, але думаю, що двом президентам завжди є про що поговорити, щось обговорити, кудись сходити", – заявив прем’єр РФ.

Потім Путін продекламував: "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они".

"Ми ось підемо зараз на вечерю, мене колега (прем’єр Тимошенко) запросила. Будемо говорити про Чехова", – повідомив прем’єр РФ.

"Що можна ще порадити і порекомендувати? Двом президентам краще проводити вечерю, якщо вони будуть вечеряти, без краваток. Краватки нині в ціні, не дай Боже...ну ви мене розумієте. З’їсть гість Ющенка ще краватку", – сказав він.

У свою чергу, Тимошенко сміючись додала: "Володимир Володимирович, я точно без краватки можу проводити вечерю".

Як відомо, під час російсько-грузинської війни в серпні 2008 року з’явився відеоролик, на якому Саакашвілі під час телефонної розмови жував свою краватку.

Читайте також:

Ющенко назвав принизливим тон переговорів Тимошенко та Путіна

Янукович знає, чому Путіну з Тимошенко комфортно

МЗС сподобалися жарти Путіна про Ющенка та Саакашвілі

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: