Львівських дітей оздоровлять

Сьогодні до Харківської та Івано-Франківської областей з постраждалих районів Львівської області на лікування було вивезено дві групи дітей.

Діти, постраждалі від фосфору
УНІАН
Сьогодні почалося оздоровлення дітей районів Львівської області, вражених фосфорною аварією.

Сьогодні в Харківську область має приїхати група дітей із районів Львівської області, постраждалих в результаті залізничної аварії.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника губернатора Людмилу Бєлову, до Харкова прибудуть 135 дітей з районів Львівської області, які зазнали токсичного забруднення під час техногенної аварії 16 липня цього року. 

За словами Бєлової, маленькі мешканці Львівщини пройдуть оздоровлення у дитячому таборі "Червона гвоздика" в селі Високому. 

Прес-служба нагадує, що голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков та голова облради Василь Салигін запропонували керівництву Львівської області всебічну допомогу для найшвидшої ліквідації наслідків аварії у Буському районі. 

У листі на ім`я голови Львівської облдержадміністрації Петра Олійника та голови Львівської облради Мирослава Сеника керівники Харківської області висловили готовність прийняти дітей, які живуть на забрудненій території, і забезпечити їм якісний відпочинок у дитячих таборах Харківщини. 

Крім того, 100 дітей з постраждалих районів прибули на оздоровлення до Івано-Франківської області.

Як повідомили УНІАН у прес-службі голови Івано-Франківської облдержадміністрації, відпочинком та оздоровленням цих дітей опікується головне управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації. Львівських дітей розмістили у дитячому лікувально-оздоровчому комплексі “Мрія”, що у селі Липівка Тисменицького району, де вони перебуватимуть до 9 серпня.
 
Як зазначили у прес-службі, Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе на базі оздоровчого закладу тренінги з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі. Також передбачені пізнавальні екскурсії для дітей. 

Як повідомлялося раніше, співробітники МНС активно працюють над ліквідацією наслідків аварії на Львівщині. 

Наразі підняті та готуються до транспортування до Казахстану всі 15 цистерн, що перекинулися 16 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: