Львівський суд дозволив проводити вибори в Тернополі

Суд визнав, що рішення ТВК було протиправним і зобов’язав провести вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.

Львівський апеляційний суд зобов’язав Тернопільську територіальну виборчу комісію провести позачергові вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.

У Львівському апеляційному суді завершилося засідання, на якому розглядалася скарга БЮТ на рішення окружного адміністративного суду Тернопільської області про поновлення виборів.

За словами керівника юридичного управління ВО “Свобода”, депутата Львівської облради Олега Махніцького, який був присутній на засіданні, суд ухвалив постанову, якою зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської облради 15 березня 2009 року.

“У мотиваційній частині сьогоднішнього рішення Львівського суду було зазначено, що рішення Тернопільської ТВК про припинення виборів було протиправним і не відповідало Конституції України. Своїм рішення суд зобов’язав ТВК провести позачергові вибори до облради 15 березня 2009 року”, – зазначив Махніцький.

14 березня Окружний адміністративний суд міста Києва скасував своє рішення про заборону проведення виборів Тернопільської облради.

Нагадаємо, 3 березня Верховна Рада відмінила позачергові вибори Тернопільської обласної ради, призначені на 15 березня.

Однак ВО “Свобода” оскаржила це рішення, і 11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської облради 15 березня 2009 року.

У свою чергу БЮТ оскаржив у Львівському апеляційному суді рішення Окружного адмінсуду Тернопільської області про поновлення виборчого процесу.

13 березня президент Віктор Ющенко звернувся в Конституційний суд із поданням, у якому просить визнати неконституційною постанову ВР про скасування позачергових виборів депутатів Тернопільської облради.

Вибори депутатів Тернопільської обласної ради повинні відбутися в неділю, 15 березня.

Читайте також:

Київський суд дозволив проводити вибори у Тернополі

Ющенко звернувся до КС: вибори в Тернополі мають відбутися

Ющенко зробив відповідальними за вибори в Тернополі трьох людей

Турчинов пропонує замість Тернопільської облради переобрати Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: