Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівський бізнесмен упав у кому після повернення з Конго

Стан чоловіка оцінюють як важкий.

43-річний підприємець зі Львова після відвідин Конго опинився у комі через укус малярійного комара. Про це повідомляється у сюжеті ТСН.19:30.

До африканських країн він їздив доволі часто у справах бізнесу. Чоловік за чотири дні після повернення відчув погіршення стану здоров'я. Він звернувся до інфекційної лікарні у переддень нового року із високою температурою. Вранці чоловікові погіршало і він впав у кому. Лікарі кажуть, що у пацієнта діагностовано важкий перебіг тропічної малярії. За останні 20 років таких випадків на Львівщині було понад 30, три з них закінчилися смертю.

"Людина не є джерелом інфекції для тих, хто його оточує. Захворювання переноситься виключно комарами", - повідомила головний інфекціоніст Львівщини Наталія Тімко.

За словами завідувача реанімаційного відділення Львівської обласної інфекційної лікарні, постраждалий непритомний і переведений на штучну вентиляцію легенів, проводиться інтенсивна терапія. "Прогноз зараз рано, очевидно, озвучувати, але стан його загрозливий для життя. Це однозначно", - додав Віктор Токарев.

Наприкінці минулого року у Харківській області від грипу померла семимісячна дитина. Батьки тривалий час не звертались до лікарів. 

ВідеоУ Львові 43-річний підприємець впав у кому після укусу малярійного комара

Чоловік їздив до африканських країн доволі часто у бізнесових справах. Повернувся, а за чотири дні відчув погіршення стану здоров'я. Звернувся до інфекційної лікарні у переддень нового року із високою температурою. Вранці чоловікові погіршало, і він впав в кому. Лікарі кажуть, у пацієнта - важкий перебіг тропічної малярії.

У Львові 43-річний підприємець впав у кому після укусу малярійного комара

Залиште свій коментар

Вибір редакції