Львівський "Охматдит" опинився у центрі скандалу через п’яних медиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медперсонал у робочий час відзначали день народження.

У Львові батьки, що привели дітей в "Охматдит", побачили, що педіатр нетвереза. Медик цього і не приховувала. Батьки викликали поліцію і написали заяву. І тоді з'ясувалося, педіатр пила не сама, а з цілим колективом співробітників, йдеться в ТСН.19.30.

Відео з нетверезою лікаркою зняли батьки, що привезли двох своїх дітей у львівську лікарню «Охматдит». Під час огляду вони зрозуміли, педіатр, яка здійснює прийом не твереза. Мама забрала дітей подалі від медика і викликала поліцію. Лікар навіть не заперечувала, що вживала алкоголь. Пояснила - святкували день народження онуки однієї з медсестер. Просто на роботі.

«Не треба дзвонити до головного, везіть мене на експертизу, чи що», - заявляла лікарка поліції.

Уже у відділку педіатр відмовилася проходити освідування на вміст алкоголю в крові.

«Там були явні ознаки алкогольного сп’яніння. Аналіз крові вона не здавала, вона надала пояснення, що вона дійсно вживала алкоголь і перебуває у стані алкогольного сп’яніння», - зазначив командир батальйону Патрульної поліції Львівщини Юрій Лещишин.

ВідеоУ Львові в "Охмадиті" нетвереза лікарка намагалася прийняти на медогляд дітей

Батьки, що привели дітей у "Охмадит" побачили, що педіатр нетвереза. Медик цього і не приховувала. Батьки викликали поліцію і написали заяву. І тоді з'ясувалося, що педіатр пила не одна. А з цілим колективом співробітників.

У Львові в "Охмадиті" нетвереза лікарка намагалася прийняти на медогляд дітей

Після інциденту двоє медсестер написали заяв на звільнення за власним бажанням, а от педіатр пішла на лікарняний. Чи повернеться вона на роботу не відомо, але керівник лікарні каже, таким працівникам тут не місце.

Педіатр, яка приймала дітей нетверезою, із журналістами зустрічатися не хоче. Телефоном каже, у неї депресія і на роботу в цю лікарню вона найпевніше вже не повернеться.

«Не знаю що Вам сказати, бо я сама в шоці. Я і так багато взяла на себе відповідальності», - заявила педіатр.

За розпивання спиртних напоїв на робочому місці, поліція складала на медика адмінпротокол. Порушниця має сплатити штраф – близько ста гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції