Львівський таксист дорогою до пологового будинку став акушером

Коли під'їхали до лікарні, медикам залишилося тільки перерізати пуповину і взяти маля на руки.

У Львові водій таксі мимоволі став акушером. Через затори та стрімкий перебіг пологів львів'янка народила доньку, не доїхавши до пологового, на задньому сидінні таксі.

Усе відбулося в годину пік, коли люди поспішали на роботу, тож до пологового будинку через ціле місто було проїхати складно. Загалом, дорога зайняла майже півгодини. За цей час на світ з'явилася нова людина. А от водій так сильно переймався, що йому здалося, ніби все сталося миттєво. На пологах він був уперше в житті. Коли під'їхали до лікарні, медикам залишилося тільки перерізати пуповину і взяти маля на руки.

"Цілий день в мене був шок. На другий день перше замовлення до мене - виходять знов вагітні. І знов на Джамбула їдем. Я кажу: "Ви себе нормально почуваєте?" - " Та так, а що?" - " Бо вчора я віз вагітну жінку і не довіз", - розповів таксист Орест Крутяк.

Нагадаємо, у Якутії 12-річна школярка народила дитину. Перейми в неї почалися посеред уроку. Вчителі терміново викликали "швидку", утім ані сама дівчина, ані дорослі не здогадувалися про її вагітність. Педагоги думали, що в неї гострий напад апендициту.

Читайте також:

На Буковині багатодітна мати народила двадцяту дитину

Жінка народила трьох дітей в один і той же час - з точністю до секунди

На Донеччині чоловік втік від дружини, яка народила трійню

Шестикласниця народила дитину посеред уроку

ВідеоЖінка народила дитину у таксі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: