Львівський таксист дорогою до пологового будинку став акушером

Коли під'їхали до лікарні, медикам залишилося тільки перерізати пуповину і взяти маля на руки.

У Львові водій таксі мимоволі став акушером. Через затори та стрімкий перебіг пологів львів'янка народила доньку, не доїхавши до пологового, на задньому сидінні таксі.

Усе відбулося в годину пік, коли люди поспішали на роботу, тож до пологового будинку через ціле місто було проїхати складно. Загалом, дорога зайняла майже півгодини. За цей час на світ з'явилася нова людина. А от водій так сильно переймався, що йому здалося, ніби все сталося миттєво. На пологах він був уперше в житті. Коли під'їхали до лікарні, медикам залишилося тільки перерізати пуповину і взяти маля на руки.

"Цілий день в мене був шок. На другий день перше замовлення до мене - виходять знов вагітні. І знов на Джамбула їдем. Я кажу: "Ви себе нормально почуваєте?" - " Та так, а що?" - " Бо вчора я віз вагітну жінку і не довіз", - розповів таксист Орест Крутяк.

Нагадаємо, у Якутії 12-річна школярка народила дитину. Перейми в неї почалися посеред уроку. Вчителі терміново викликали "швидку", утім ані сама дівчина, ані дорослі не здогадувалися про її вагітність. Педагоги думали, що в неї гострий напад апендициту.

Читайте також:

На Буковині багатодітна мати народила двадцяту дитину

Жінка народила трьох дітей в один і той же час - з точністю до секунди

На Донеччині чоловік втік від дружини, яка народила трійню

Шестикласниця народила дитину посеред уроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: