Львівський викладач домігся "українізації" автівок Volkswagen

В Audi мультимедійна система ММІ - вже завантажує карти з українським текстом.

З травня 2016 року більшість моделей автомобілів Volkswagen виходитиме із можливістю обрання україномовних текстів мультимедійних систем.

Про це йдеться в офіційній відповіді ТОВ "Порше Україна" активісту та викладачу ЛНУ імені Івана Франка Святославу Літинському.

"Автомобілі моделі Touareg з 45 тижня 2015 року виходять із заводу з можливістю обрання україномовних текстів мультимедійних систем, а також підтверджено можливість обрання україномовних текстів мультимедійних систем переважної більшості моделей автомобілів Volkswagen з 22 тижня 2016 року. В Audi, мультимедійна система ММІ - вже завантажує карти з українським текстом", - йдеться в його повідомленні у Facebook.

"Це саме те, чого ми добивалися через суд, але не добилися", - додав Літинський.

#перемогаУРАА!Отримав відповідь - автомобілі Volkswagen моделі Touareg з 45 тижня 2015 року виходять із заводу з мо...

Posted by Svyatoslav Litynskyy on Thursday, February 11, 2016

Раніше львів'янин Святослав Літинський виграв суд і домігся, аби з другої сторінки його документа прибрали російське дублювання інформації про особу.

Volkswagen на вихід: повстання машин проти людей

Мільйони автовласників по всьому світу і в Україні також можуть, принаймні на деякий час, зостатися без своїх машин. Усе через скандал навколо німецького автогіганта "Фольксваґен". Автовиробнику доведеться відкликати свої машини з дизельними двигунами. Бо виявили шахрайство, яке штучно занижує показники шкідливих викидів із цих двигунів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: