Львівською муніципальною міліцією керував оголошений у розшук шахрай

Злочинець обіймав свою посаду 2 роки, а потім втік, прихопивши зі собою посвідчення начальника муніципальної дружини та форму.

Начальник муніципальної міліції Львова Володимир Гулій (раніше – Стасинець), призначений на посаду мером міста Андрієм Садовим, виявився шахраєм, якого кілька років безуспішно розшукувала івано-франківська міліція.

Володимир Стасинець був призначений 16.07.2007 начальником львівської муніципальної міліції. У своїй автобіографії він написав, що у 1996 році закінчив Академію МВС України за спеціальністю юрист-правник, потім довго працював оперуповноваженим держслужби боротьби з економічними злочинами, де дослужився до капітана і звідки, нібито, за власним бажанням звільнився.

Через півроку свого перебування на цій посаді Стасинець став Гулієм, взявши прізвище своєї другої дружини.

Тим часом івано-франківська міліція розшукувала Стасинця за махінації в особливо великих розмірах, не знаючи, що той змінив прізвище.

Перебуваючи на новій посаді, Стасинець брав кредити у львівських банках на сотні тисяч доларів. Витрачав він їх скуповуючи нерухомість у Львові та в Жидачівському районі Львівщини.

Тепер служби безпеки та колектори київського "Універсал банку" та львівського "Дельта банку" обривають телефони Управління муніципальної дружини Львова, намагаючись "вирахувати" боржника. Не пощастило також банку "Надра", де Стасинець взяв кредит на купівлю лімузина Infiniti за 330 тисяч гривень.

Тепер Стасинець знову зник, прихопивши зі собою посвідчення начальника муніципальної дружини та форму. Дружина про зникнення чоловіка в міліцію не заявляла, хоча й стверджує, що місцеперебування чоловіка їй невідоме.

Читайте також:

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

Київський даішник жезлом побив депутата

Даішникам заборонили ховатися в кущах

Правозахисники повідомили про смерть українця від побоїв, отриманих у СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: