Львівську область заливатиме дощами, у річках підвищаться рівні води – ДСНС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцями вода в річках підвищиться на півтора метра.

У найближчі три дні, 20-22 червня, на Західній Україні пройдуть сильні зливи. Зокрема, у Львівській області дощі будуть разом із градом та шквалами до 15-20 м/с.

"За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на території Львівської області 20 червня та на добу 21 червня значні дощі, вдень. Грози, під час гроз подекуди шквали 15-20 м/с, град", - повідомило Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Через зливи підвищаться рівні води у річках.

"20-22 червня на рiчках басейнів Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями. Мiсцями вихiд води на заплаву, можливе початкове затоплення сільськогосподарських угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення окремих селiв", - зазначили в ДСНС.

Надзвичайники закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. Варто намагатися не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач. Також за можливості слід не паркувати автомобілі під нестійкими конструкціями.

Зазначимо, що ці вихідні будуть зі спекою, дощами, шквалами та градом. У суботу та неділю, 20 і 21 червня, в Україні, крім східної частини, очікуються грози, вдень в окремих районах буде град і шквали 15-20 м/с. 20 червня вдень у більшості західних областей, 21 червня в Закарпатській та Прикарпатських областях значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий).

Відео Прогноз погоди на 20-21 червня та секрет фантастичних дверей від Фросі

Прогноз погоди на вихідні від Фросі. Наша маленька погодниця рекомендує зазирнути в секретні двері - дивіться просто зараз.  

Прогноз погоди на 20-21 червня та секрет фантастичних дверей від Фросі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції