Ляпіна: Мороз ріже без наркозу

Ксенія Ляпіна (НУ) заявила, що коаліція тисне на членів ЦВК, а сьогоднішнє зачитування заяв нардепів назвала "черговим знущанням".

Представник партії «Наша Україна» Ксенія Ляпіна вважає, що на сьогодні з боку представників коаліції здійснюється політичний тиск на членів Центральної виборчої комісії. Про це вона заявила сьогодні в інтерв’ю журналістам.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами К.Ляпіної, це впливає негативним чином на діяльність Центрвиборчкому, оскільки вони діляться «на бажаних коаліції і небажаних коаліції». «Все це може призвести до того, що робота ЦВК не буде такою ефективною, як хотілося б», - сказала К.Ляпіна.

Коментуючи сьогоднішнє оголошення заяв народних депутатів про вихід із фракцій НУ і БЮТ, вона наголосила, що це було «черговим знущанням». «Це називається проводити хірургічну операцію без наркозу», - наголосила К.Ляпіна.

При цьому, за її словами, сьогоднішнє оголошення заяв підтверджує, що О.Мороз визнав легітимність з’їздів, на яких народні депутати були позбавлені своїх повноважень.

Крім того, заявила К.Ляпіна, ні у кого не виникає сумнівів, що питання про припинення повноважень депутатів і обнуління списків політичних блоків є правомірним. Таким чином, наголосила вона, усі розмови про намір ЦВК зареєструвати нових народних депутатів замість тих, що вибули, є «маніпуляцією».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: