Ляпіна пропонує вигнати Балогу

Депутат від НУ-НС Ксенія Ляпіна вважає, що президенту слід позбутися голови свого Секретаріату Віктора Балогу через його "візантійську політику".

Президенту Віктору Ющенку слід усунути від себе "носія візантійської політики" – главу Секретаріату президента Віктора Балогу.

Таку думку висловила член фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Ксенія Ляпіна, повідомляє прес-служба блоку.

Балога Ющенко
УНІАН
Ляпіна вважає, що Віктору Ющенку слід припинити прислухатися до порад Віктора Балоги
"Обрання Яценюка головою парламенту є перемогою демократичної коаліції", - зазначила депутат.

Ляпіна заявила, що НУ-НС виконав усі публічні зобов'язання, "однак, замість того, щоб набути підтримку суспільства, як послідовна політична сила, ми частково її втратили, через візантійські спроби декого поінтригувати".

За її словами, оскільки час кулуарної, візантійської політики закінчився, то й носії такої політики також мусять відходити від впливу на реальну політику:

"У даному випадку носієм такої політики є безумовно Віктор Балога. Фактично учора була його поразка, оскільки 227 голосів за голову Верховної ради – це перемога наших виборців, які доручили блоку НУ-НС разом з БЮТ створити демократичну коаліцію".

"Таким чином, треба просто змінювати стиль політики і, відповідно, носії публічної політики стають сьогодні більш затребуваними і, напевне, президенту варто звернути на це увагу та усунути носія візантійської політики від себе", – наголосила Ляпіна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: