Ляшка, який приїхав звільнити санлікаря Житомирської області, не впустили до лабораторного центру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колектив центру вимагає залишити керівника на посаді. 

Медичний скандал виник у Житомирі. Головного санлікаря України Віктора Ляшка не пустили до обласного лабораторного центру.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок. 

Напередодні Віктор Ляшко вже вдруге приїхав звільняти санітарного лікаря Житомирської області Зіновія Парамонова. Привіз накази про його звільнення та призначення іншого фахівця, але двері канцелярії перед Ляшком зачинили. 

Натомість під лабораторний центр вийшов чи не увесь колектив із вимогою залишити керівника на посаді. 

Відео Ляшка не пустили до Житомирського лабораторного центру, коли він приїхав звільняти санлікаря області

Медичний скандал у Житомирі. Головного санлікаря України не пустили до обласного лабораторного центру. Напередодні Віктор Ляшко вже  вдруге приїхав звільняти санітарного лікаря Житомирської області Зіновія Парамонова. Привіз накази про його звільнення та призначення іншого фахівця, але двері канцелярії перед Ляшком зачинили.   

Ляшка не пустили до Житомирського лабораторного центру, коли він приїхав звільняти санлікаря області

Як повідомлялося, скандал із 72-річним Парамоновим розгорівся на початку травня. Тоді він заявив, що лабораторний центр не прийматиме зразки для ПЛР-тестів на коронавірус через перевантаженість. У МОЗ  почали готувати наказ про звільнення чиновника, бо той не впорався із роботою. Втім, Зіновій Парамонов і досі тримається на посаді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції