Ляшко назвав кількість вакцинованих українців, які все ж заразилися коронавірусом

Ляшко назвав кількість вакцинованих українців, які все ж заразилися коронавірусом

Фото: Associated Press

Ляшко закликає українців не відкладати вакцинацію від коронавірусу на потім.

В Україні протягом останніх трьох місяців на коронавірус хворіли переважно невакциновані проти COVID-19 громадяни. І лише 0,7% людей - ті, які мали щеплення і все ж підхопили коронавірус. Водночас в країні станом на 11 серпня щеплено проти коронавірусу 6 846 399 осіб.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі "Українського радіо".

"Ми проаналізували кількість захворювань за останні три місяці і промоніторили скільки серед них є провакцинованих однією дозою або тих, хто завершив повний курс щеплень. Серед усіх захворівших тільки 0,7% — люди, які були вакциновані і тільки 0,4% потрапило до стаціонару, а не до реанімаційних відділень", - сказав голова МОЗ.

Крім того, голова МОЗ наголосив, що українцям слід докласти максимум зусиль, щоб не допустити нової хвилі коронавірусу. Передусім, необхідно дотримуватися дистанції, носити маску, мити руки або обробляти їх антисептиком. 

"Ці правила допоможуть захиститися не лише від коронавірусу, а й від інших респіраторних захворювань і кишкової групи інфекцій. Ну і, звісно, вакцинуватися. Тоді не потрібно буде боятися нової хвилі захворювань", - підсумував Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що вакцинація від коронавірусної інфекції може врятувати життя. Як свідчить досвід різних країн світу, найвища летальність від хвороби, викликаної штамом “Дельта”, саме серед невакцинованого населення.

Як повідомлялося, учені з університету Вашингтона в Сент-Луїсі у новому дослідженні з'ясували, які вакцини можуть роками захищати від коронавірусу. Детально про це читайте тут.

Катерина Булавінова: розвіюємо міфи про вакцинацію від коронавірусу

Катерина Булавінова: розвіюємо міфи про вакцинацію від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Наступна публікація