Ляшко назвав області, де погіршилися показники COVID-вакцинації

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко назвав області, де погіршилися показники COVID-вакцинації

Фото: Associated Press

Вакцинація запобігає важким випадкам COVID-19 та смертям внаслідок хвороби.

В Україні другий тиждень поспіль МОЗ фіксує зниження тижневої кількості проведених щеплень проти коронавірусу. Утім, у зв'язку з поширенням "Омікрону" вкрай важливо захиститися, найкращим способом чого є саме вакцинація.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу. 

За даними МОЗ, найнижчі показники за за останні 7 днів у розрахунку на 100 тисяч населення зафіксовано у Хмельницькій, Волинській, Миколаївській, Івано-Франківській та Запорізькій областях. 

Найбільшу кількість щеплень із розрахунком на 100 тис. населення було зроблено у Полтавській області.  Одразу за лідером йдуть м. Київ, Рівненська, Луганська та Харківська області. 

"Незважаючи на дуже високу інтенсивність циркуляції вірусу, країни з високим рівнем охоплення щепленнями мають порівняно менший рівень навантаження в стаціонарах і у відділеннях інтенсивної терапії, ніж у попередніх хвилях. Це підкреслює вплив вакцин проти COVID-19 на запобігання важким випадкам COVID-19 та смертям від нього", - наголосив Ляшко.

У зв'язку з цим, голова МОЗ вкотре закликав громадян захистити своє здоров’я, зробивши щеплення проти коронавірусної хвороби.

"Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби", - вказав Віктор Ляшко.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, в Україні скорочено мінімальний термін для отримання бустерної дози від COVID-19.

Читайте також: 

Від сьогодні невакцинованих медиків і комунальників відсторонять від роботи | Новини України

Від сьогодні невакцинованих медиків і комунальників відсторонять від роботи | Новини України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація