Ляшко: Не треба об’єднуватися, щоби вскочити комусь у штани

Депутат Ляшко прокоментував розмови навколо об'єднання опозиційних сил і створення єдиної опозиційної партії. на його думку, в опозиції немає мети.

Депутат Олег Ляшко впевнений, що опозиція і влада мають об'єднуватися лише заради інтересів країни. Депутат упевнений: "Об'єднуватися, щоб вскочити комусь під спідницю чи комусь у штани, думаю, що це не та мета, навколо якої може об'єднуватися опозиція".

Ляшко пояснив, що не йде в Партію регіонів, тому що у нього не збігаються погляди з цією політсилою. Також він зазначив, що, як тільки його погляди перестали збігатися з позицією БЮТ, його відразу вигнали.

На його переконання, об'єднання сьогодні має відбутися між представниками опозиції і влади, "і тільки навколо одного: навколо України та навколо її інтересів". Він також повідомив, що готовий до співпраці із владою, якщо "висуватимуть конструктивні пропозиції".

"Якщо ці пропозиції будуть конструктивними, якщо вони будуть спрямовані на підвищення рівня життя громадян, на зростання авторитету країни, на зміцнення, звичайно, я підтримуватиму ці пропозиції, незалежно від того, від кого вони надходять", - зазначив нардеп.

Відзначимо, що наразі Олег Ляшко є позафракційним депутатом.

Читайте також:

Ляшка назвали під***сом та скинули зі сцени Майдана (відео)

Ляшко: влада шукає в БЮТ пі*арасів

Бютівець Ляшко опинився у центрі гей-скандалу (відео)

Ляшко сходив у нужник без дверей і віддав селянам свій одяг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: