Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко: Проголосувавши за мене, матимете не тільки чудового Президента, а й чарівну першу леді

Підтримала коханого чоловіка і благословила на перемогу дружина Олега Ляшка – Росіта. Політик разом із нею вже 21 рік. Виховують доньку Владиславу, яка захворіла і не змогла бути на з’їзді.

Політик зізнався, що перед тим, як прийняти важливі рішення, завжди радиться з найріднішими, – повідомляє прес-служба РПЛ.

"Подивіться, яка красива майбутня перша леді буде!", – покликав Ляшко на сцену свою дружину.

Росіта звернулася до всіх українців із закликом подумати, перш ніж робити доленосний вибір 31 березня, адже від нього залежить майбутнє країни на найближчі роки.

"Коли кожна людина йде на вибори, вона повинна розуміти, що це не тільки захід на один день – поставив галочку і все. З цим потім треба жити 5 років. І кожен повинен розуміти, що краще, ніж в своїй країні, ти ніде жити не будеш, навіть якщо у тебе є гроші, зв’язки чи ще щось. У будь-якій іншій країні ти будеш просто гостем. У нас чудова країна, чудові люди. Таких працелюбів, як у нас, відданих, чесних, вірних людей дуже складно знайти. Коли ми пишаємося ними, пишаємося собою, пишаємося своєю країною – нами будуть пишатися всі!", – підкреслила дружина Ляшка.

Олег Ляшко подякував дружині за віру та підтримку, які вона давала йому все життя.

"Я дуже добре знаю свою дружину. Вона мій тил, моя подруга, мати моєї доньки. І вона українка, яка живе тут. Що мені в ній подобається – що вона не зазналася. Вона не дозволяє собі нічого такого, що дозволяють інші перші леді. Я обіцяю українцям, що вони матимуть не тільки чудового Президента Ляшка, а й чудову дружину Президента, яка буде опікуватися соціальними питаннями, питаннями дітей, сиріт, людей з інвалідністю, культури", – повідомив Ляшко.

Розповів лідер РПЛ і про те, що Росіта дуже добре володіє англійською, але, як і він, впевнена, що Президент України, де б не був, повинен говорити виключно українською.

"Не треба прогинатися під когось у цьому цинічному, прагматичному світі, де кожен бореться за своє місце під Сонцем. І це місце ми повинні вигризти для нашої нації, для наших дітей і майбутніх поколінь, щоб у них було мирне небо, щасливе життя, стабільна робота, достойна зарплата, доступна медицина. Для своїх українців ми повинні це вигризти, а не віддавати всі наші можливості комусь іншому. Цініть життя, яке маєте, і робіть його найкращим для наших людей!", – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, ХХІІ з’їзд Радикальної партії висунув кандидатуру Олега Ляшка на посаду Президента України. Перед початком з’їзду Ляшко презентував свою політичну програму, з якою йтиме на вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції