Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко став лідером Радикальної партії, але "під спідницю" до Тимошенко не збирається

Ляшко очолив "Радикальну партію Олега Ляшка" і заявив, що політсила не має наміру ні з ким об’єднуватися, хоч і знаходиться в опозиції до чинної влади.

Українська радикально-демократична партія перейменувалася в "Радикальну партію Олега Ляшка" й обрала своїм лідером депутата Верховної ради Олега Ляшка (позафракційний) замість Владислава Теліпка.

Делегати з'їзду одноголосно обрали своїм лідером Ляшка, а Теліпка призначили на посаду першого заступника голови партії.

За словами Ляшка, партія перебуває в опозиції до чинної влади.

Водночас, на питання чи готова Радикальна партія об'єднатися з іншими опозиційними силами для звільнення з-під арешту колишнього прем'єр-міністра, лідера партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, Ляшко відповів негативно.

"Ми об'єднуємося з усіма, хто піклується про країну, а під спідницю ні до кого сідати не збираємося... Наша партія пропонує об'єднуватися не навколо якихось персоналій, а навколо інтересів країни, навколо інтересів мільйонів українських громадян", - заявив Ляшко.

Виступаючи перед з'їздом, новообраний лідер заявив, що для участі в майбутніх парламентських виборах партія ні з ким також не має наміру об'єднуватися.

При цьому Ляшко назвав реальним одержання полісилою 5-7% підтримки виборців.

На з'їзді партія затвердила нову редакцію своєї програми, у якій закріпила зобов'язання привести у владу молоде покоління, заборонити балотуватися в депутати Ради людям понад 60 років, і кількість депутатів скоротити з 450 до 200.

Читайте також:

Ляшко готовий терпіти побої від "недобитих комуняк" щодня

Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

Ляшко очолив жіночу футбольну асоціацію

Ляшко пообіцяв стати наступним президентом

Залиште свій коментар

Вибір редакції