Ляшко створює свою партію "молодих і зелених"

Скандальний нардеп Олег Ляшко залучатиме до нової політичної сили лише "молодих хлопців і дівчат, які ще без вусів та зелені, які не мають ніякого досвіду".

Народний депутат Олег Ляшко, минулого року виключений з БЮТ, працює над створенням власної партії, до якої хоче долучити "молодих та зелених хлопців і дівчат".

"Мені часто задають питання, які відомі люди вас підтримують. Я не хочу, щоб мене підтримував хто-небудь із відомих політиків, оскільки переважна більшість з них вже давно має бути представлена в політичному некрополі. Я розраховую в першу чергу на молодь", - заявив Ляшко.

"Роблю ставку на молодь, на молодих хлопців і дівчат, які ще без вусів та зелені, які не мають ніякого досвіду, але є чистими, бо не винні ні в чому, ні в яких зловживаннях, які мають чудову освіту і зовсім інше бачення життя. Треба привести молодих і зелених, нехай вони набивають собі гулі, нехай вони вчаться, набувають досвіду", - додав він.

Ляшко підкреслив, що молоді люди "майже з пелюшок" користуються Інтернетом, мобільними телефонами, знають англійську, арабську, французьку мови.

"Ось такі люди повинні керувати країною, і я хочу саме таких людей привести до влади", - підкреслив він.

Ляшко також заявив, що він не тримається за мандат, і, якщо треба буде піти з Верховної ради, він це зробить. "Але я знаю, що я повернуся", - резюмував він.

Нагадаємо, Олег Ляшко – колишній член фракції БЮТ. Він був виключений з фракції невдовзі після того, як опинився у центрі сексуального скандалу - в Інтернеті з'явилося відео, на якому Ляшко нібито зізнається у гомосексуальних зв'язках. Утім, причиною виключення Ляшка з БЮТ стала "співпраця з коаліцією більшості, зокрема, голосування за зміни до Конституції".

Читайте також:

Ляшко: не треба об'єднуватися, щоби вскочити комусь у штани

У Києві демонтували білборди з новорічними привітаннями Ляшка

Депутат Ляшко мацав за сідниці Тоні Брекстон

Ляшка назвали під***сом та скинули зі сцени Майдана (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: