Ляшко назвав Тимошенко підлою і підступною

Олег Ляшко прокоментував своє виключення з фракції БЮТ: "я як був прямою людиною, так і залишаюся. Саме за це мене й виключили".

Народний депутат Олег Ляшко вважає причиною свого виключення із фракції БЮТ протиріччя в поглядах з лідером блоку Юлією Тимошенко, яку він назвав "підлою і підступною".

На брифінгу в Києві Ляшко подякував Тимошенко за співпрацю й одержання досвіду політичної діяльності.

"Єдине, чого я не зміг перебрати в Тимошенко, - це підлість і підступництво, я як був прямою людиною, так і залишаюся. Саме за це мене й виключили. За те, що я маю власну позицію завжди, за те, що я дозволяв собі сперечатися з пані Тимошенко", - сказав він.

Ляшко заявив, що офіційні причини його виключення із фракції (за співробітництво з парламентською більшістю, зокрема, за голосування за зміни до Конституції, підтримку законів про Кабінет міністрів і регламент Ради) є надуманими й безпідставними.

Депутат підкреслив, що він не голосував за приведення регламенту Ради й закону про Кабмін у відповідність із Конституцією 1996 року.

Водночас він зазначив, що підтримав законопроект про збільшення строків повноважень парламенту й місцевих органів влади з 4 до 5 років, пояснивши це тим, що проведення наступних чергових виборів Ради в 2011 році буде, на його думку, провальним для БЮТ.

До речі, зі слів Ляшка, у квітні він мав намір сам вийти із фракції, однак після тривалої розмови Тимошенко переконала депутата не робити цього, щоб не розколювати фракцію, і запропонувала йому посаду заступника її голови.

Ляшко повідомив, що не збирається припиняти політичну діяльність, однак ще не визначився зі своїми подальшими планами.

Нагадаємо, 18 жовтня фракція БЮТ у Верховній раді виключила зі свого складу депутатів Олега Ляшка й Сергія Осику.

Офіційна причина - "за співпрацю з коаліцією більшості", однак варто зазначити, що нещодавно Ляшко опинився у центрі секс-скандалу.

В Інтернеті поширили відео від 1993 року, на якому Ляшко зізнається у гомосексуальних зв'язках. Власне через цей скандал ЗМІ і пророкували Ляшку виключення.

Читайте також:

Ляшка вигнали з фракції БЮТ

Ляшку загрожує виключення з БЮТ через "гей-скандал"

Слідчий підтвердив достовірність "сексуальних одкровень" Ляшка

Ляшко назвав відео зі своїми "сексуальними одкровеннями" фальшивкою

ВідеоЛяшко назвав Тимошенко підлою і підступною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: